Mersin Yorgan-Battaniye Yıkama 0324 341 51 33

Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir.
Halı yıkama Firmaları bizim gibi yorgan yıkama hizmetini de vermektedirler. Ancak yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Bu işlem için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kullanılmaktadır. Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır. Tamamen kuruyan yorganlar ambalaj’lanır ve adresine teslim edilir. Servis esnasında hijyene çok önem vermekteyiz. Ayrıca yorgan ve battaniyeler makineler de tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz. Makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi düz olurlar.


Yün Yorgan Yıkanırmı ?

Yün yorganlarınızı yıkamak her zaman sizler için büyük problem olmuştur. Sizleri bu zor ve masraflı işten kurtarmak için geliştirdiğimiz Yöntemlerimiz, Son teknoloji makine parkurumuz ve Kaliteli Kimyasallarımızla Yün yorganlarınızın yeniden köpünmüş gibi sizlere ulaştığını göreceksiniz.

Yerinde Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

.

Yorgan Battaniye Yıkama

T