Mersin Otel Temizliği 0324 341 51 33

Oteller, pek çok alanda müşterisini memnun etmeyi, onu sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde konaklatmayı görev olarak edinmiş, belirli bir süre içinde pek çok kişinin sirkülasyonunu sağlayan alanlar arasında bulunmaktadır..

Pek çok otel kurumsal bir mantıkla işletilir ve yapılacak en ufak bir hata dahi, bu konudaki prestijini zedelemeye yeter de artar bile. Özellikle internetin, sosyal medyanın ve otel değerlendirme sitelerinin bu kadar gelişmiş olduğu günümüzde müşteriler tarafından yapılacak en ufak bir olumsuz değerlendirme bile, otelin ekonomik kazancını oldukça kötü bir şekilde etkileyebilir, işletmenin gerilemesine, hatta kapanmasına yol açabilir.


Otel müşterilerinin dikkat ettiği pek çok kriter vardır, bunların başında ise otel temizliği gelmektedir. Hiç kimse düzenli olarak temizlenmeyen, bu konuda harcanması gereken emekten ve masraftan ödün veren bir otelde kalmak istemez, başkalarına da tavsiye etmez. Genelde tanıtım ve referans işleriyle yürütülmekte olan otel ve konaklama sektörü için bu durumun ciddi bir sıkıntı yaratabileceğini kabul ederek, önlemi sorun yaşamadan almak yapılacak en mantıklı hamle olacaktır.

Roze Temizlik Mersinde ikamet etmekte olan firma ise otel temizliği konusunda uzman, gerekli eğitimleri almış profesyonel kadrosuyla sizlere hizmet vermeye hazırdır. Gerekli çalışma programını hazırlayarak görev dağılımı yapan, sizi çalışmalar ve personel durumu hakkında düzenli olarak bilgilendiren firma, işlerinizin çok daha kolay bir şekilde yürütülmesine ve temizlik konusunda hiçbir açık nokta bırakmamanıza yardımcı olacaktır.

Yerinde Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

.

Yorgan Battaniye Yıkama

T