Mersin Koltuk Yıkama 0324 341 51 33

Koltuk Temizleme Hizmetimizi gerçekleştirirken öncelikle iyi bir şekilde vakumlamaya dikkat ediyoruz. Çift motorlu ithal sanayi tipi vakumlar ile bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Нer kimyasal uygulaması yapılıp koltuk temiz hale gelene kadar işlem sürmektedir. İyi yıkama yapılan bir koltuk koku yapmayacağı gibi ortalama 5 saat gibi bir zamanda kurumaktadır.

Müşterilerimizin isteğine göre buharlı yada vakumlu yıkama yapılmaktadır.
Pirüpaksevinç Halı Yıkama ve Temizlik koltuklarınızı son teknoloji koltuk yıkama makineleriyle YERİNDE yıkar. Kullandığımız koltuk yıkama makineleri temiz suyu tazyikle püskürtüp aynı anda kuvvetli vakumla çekerek kiri söker alır. 2 Saat içinde bir takım koltuğunuz yeni gibi tertemiz olur.


— Kısa Sürede En Etkili Temizlik Yapılır
— Vakum Yöntemi İle Kiri Söker Alır
— Hijyeniktir, Silme Yönteminden Farkı Kiri Koltuğun İçine Hapsetmez


Pirüpaksevinç Hlı Yıkama ve Temizlik Koltuk Temizliği; işini meslek olarak belirlemiş, eğitimleri verilerek özel olarak yetiştirilmiş Temizlik koltuk yıkama ustaları size hizmet etmek için telefonunuzu bekliyor. Sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Koltuk Yıkama özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. İyi yıkama yapılan koltuk en az % 85 oranında görsel olarak da değişime uğramaktadır.

Koltuk Yıkama en az yılda bir kere yapılmalıdır.
Yıkama işlemi görmeyen koltuğun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir.
Hele ki silim yapılan koltuklarda yıkama işi daha da zorlaşmaktadır.
Belli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hemde görünüm bakımından çok daha iyi olacaktır,
aynı zamanda kullanım ömrü de artacaktır.

Yerinde Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

.

Yorgan Battaniye Yıkama