Mersin Halı Yıkama 0324 341 51 33

Makinemizde toplamda 19 adet fırça vardır.Yani halılarınız yıkama süresince 19 adet fırça ile fırçalanarak temizlenir.
Halılarınızın ön yüzü yıkamak bize yetmez,aynı zamanda arka yüzlerini ve varsa saçaklarını da yıkarız.
Fırça basınç sistemimizle ulaşılması en zor tüy diplerine kadar derinlemesine temizlik sağlarız.
4 eksende çalışan fırçalama teknolojimiz sayesinde halılar farklı eksenlerde fırçalanır.
Sadece bize mahsus olan durulama sistemimiz sayesinde bir salon halısının yıkanma ve durulanması işlemi için net 1 ton su kullanırız.(ortalama bir evin aylık su tüketimi 9 tondur)
Her halı tek tek yıkama öncesi çırpılarak ilk tozdan arındırılır.Halı ve ya saçak yıkama işlemlerinde kesinlikle ağartıcı madde içeren kimyasallar kullanmayız,her halı cinsi için hazırlamış olduğumuz farklı temizleyici maddelerle halılarınızı yıkarız.
Halılarınızı sıkarken halıya zarar vermeyecek makineler kullanırız.Bu sayede halılarınızda kırılma çatlama gibi sorunlar oluşmaz.Halılarınızı güvenle kullanırsınız.
Yıkama işlemi biten ve sıkılarak nemli hale gelen halıları, üzerleri kapalı etrafı açık askılara asarız.Kullandığımız askıların tamamı krom çelik malzemeden yapılmıştır.
Kuruyan halılarınız,hala askıdayken uçucu dezenfektan maddeyle dezenfekte edilir.
Kuruyan halılar 30 dakikalık süre ile doğrudan güneş alan askılara asılır.Çünkü bilimsel bir gerçektir ki bazı bakteri ve maykları güneş ışığı hariç hiç bir doğal yada kimyevi yöntem yok edemez.
30 dakika sonunda halılarınız,toplanır, kontrol edilir,tüyleri taranır ambalajlanarak teslime hazır hale gelir.

KALİTELİ MALZEME

Pirüpaksevinç Halı Yıkama ve Temizlik değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti en kaliteli ve sağlıklı ürünlerle sunmayı taahhüt eder. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz için en kaliteli ve sağlıklı malzemeleri kullanıyoruz.

KALİFİYE PERSONEL

Alanında deneyimli personelimizle ihtiyacınız olan alanlar tertemiz olacak. İhtiyacınız olan temizlik hizmetini en kısa sürede ve etkili şekilde gerçekleştireceğiz.

Yerinde Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

.

Yorgan Battaniye Yıkama

T